اتصالات تابلو نقاشی در عریض تر نمایش دادن تصویر موثر است

اکثر تکیه گاه ها بسته به نوع، از دو یا چند تخته ساخته می شدند اندازه و شکل آنها فقط تکیه گاه های کوچکتر از یک تخته ساخته شد.

هیچ قاعده کلی نمی توان در مورد این موضوع ارائه کرد زیرا بدیهی است که وجود دارد تنوع زیاد تخته‌هایی به عرض 60 تا 70 سانتی‌متر یا بیشتر گاهی اوقات استفاده می‌شوند، اگرچه 20 تا 40 سانتی‌متر محدوده عرضی رایج‌تر است.

استفاده از تابلو نقاشی منظره عریض تر قطعا تعداد آنها را کاهش می دهد اتصالات مورد نیاز برای یک پانل و در نتیجه خطر جدایی در امتداد
اتصالات چسب تخته های ضخیم تر، استحکام و استحکام بیشتری را نیز به همراه دارند به عنوان ثبات ابعادی بیشتر تحت نوسانات محیطی سریع.

با این حال، معایب ناشی از وزن بیشتر تابلو مینیمال، مشکلات بیشتر در تولید، و اغلب نیروهای مهار ناپذیری است که به دنبال آن ایجاد می شود.


تغییرات محیطی که احتمالاً منجر به اعوجاج یا آسیب های شدید می شود.

به طور معمول، ضخامت اصلی تابلو نقاشي خط بین 30 میلی متر بود و 45 میلی متر، ضخامت تکیه گاه های بزرگ به طور خاص به a نگه داشته می شود حداقل برای کاهش وزن کل. 17 تخته های بزرگتر معمولاً مورد نیاز است ضخامت بیشتر به دلیل تکنیک های ساخت و نیاز به حفظ مسطح بودن استحکام و مسطح بودن پانل های قبلی و پیچیده تر بود معمولاً به سیستم پشتیبانی (قاب، تیرهای متقاطع، نوارها، مهاربندها و غیره)، در نتیجه نیاز به تخته های ضخیم متناسب را کاهش می دهد نقاشی های بزرگ؛ در واقع، تخته هایی با ضخامت 30 میلی متر اغلب استفاده می شد.

با این حال تابلو دکوراتیو فلزی برخی از تکیه گاه های بزرگتر از قرن پانزدهم دارای ضخامت بیشتر (35-40 میلی متر) هستند که احتمالاً به دلیل اندازه و ساده تر بودن آنها لازم است.

 • منابع:
  1. Historical Overview of Panel-Making Techniques in Central Italy
 • تبلیغات: 
  1. چگونه می توانیم ربات های مخرب را شناسایی کنیم؟
  2. محصولی که مسیر خوشبختی شما را هموار می کند
  3. نابودی کره زمین در سال 1404!
  4. استفاده از مس برای تولید کود شیمیایی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.