اسکاچ ابری به عنوان تور ماهی گیری به کار برده می شود

گاهی اوقات به یک اسکاچ اسکراب نیاز دارید که فراتر از وظیفه باشد.

 زمانی که باید گلدان هایی را که یک شبه رها کرده اید تمیز کنید یا غذای پخته شده را از قفسه های فر جدا کنید، اسفنج اسکاچ-بریت  هوی دیتی اسکراب اسکاچ است که باید استفاده کنید.

اسکاچ ابری نرمتر از پشم فولادی است اما به همان اندازه در پروژه های تمیز کردن عمیق موثر است.

 مطمئن شوید که این اسکاچ را در یک منطقه پنهان آزمایش کنید زیرا به اندازه کافی سخت است که به برخی از روکش ها آسیب برساند و نمی خواهید از آن در وسایل استیل ضد زنگ استفاده کنید.

اسکاچ

ما آن را به ویژه در حمام مفید یافتیم، جایی که از آن با پاک کننده پولیش Bon Ami برای حمله به کف صابون روی کاشی و وان استفاده کردیم.

 با ضخامت سه چهارم اینچ، این اسفنج نازک تر از سایر اسفنج های سلولزی دو طرفه است که ما آزمایش کردیم و در دست گرفتن راحت است. آنها دست نخورده باقی ماندند قسمت ساینده از اسفنج سلولزی جدا نشد حتی با تمیز کردن سنگین.

این اسفنج ها با قیمت کمتر از یک دلار برای هر اسفنج، برای نگهداری در تمام کارهای سخت نظافتی شما مفید هستند و به اندازه کافی ارزان هستند که پس از پروژه های تمیز کردن واقعاً نامطلوب، یا اگر شروع به ایجاد بو می کنند، آن ها را پرتاب کنید.

بر خلاف اسفنج های مصنوعی اغلب از فوم پلی یورتان ساخته می شود یا حتی اسفنج های سلولزی (که می توانند دارای یک پرکننده پلی استر و یا پدهای شستشوی نایلونی باشند، اسفنج طبیعی دریا 100 درصد زیست تخریب پذیر، عاری از سموم و ضد حساسیت است.

آنها همچنین برای بیش از 2000 سال، برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار گرفته‌اند، بنابراین می‌دانید که شیفته آخرین مد نیستید. اسفنج دریایی طبیعی یک منبع طبیعی به سرعت قابل تجدید است که بومی آب های اطراف فلوریدا است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.