انواع درب های جلو شیشه ای چوبی

طرح درب چوبی جلو شیشه ای.
زیبایی فضای داخلی را با درهای جلویی شیشه ای ارتقا دهید

شیشه اغلب با قاب های چوبی جفت می شود تا ترکیبی از پیچیدگی معاصر و جذابیت قدیمی را به ارمغان بیاورد. این درب ها توجه را به جزئیات ظریف دکوراسیون منزل شما جلب می کنند. درهای جلوی شیشه ای مظهر ظرافت برای هر خانه یا ویلایی به سبک مدرن هستند.

درب چوبی طرح فرانسوی
طراحی زیبای درب چوبی اتاق خواب به سبک فرانسوی.
هرگز نور طبیعی را با درهای فرانسوی تمام نکنید

طرح های درب ضدسرقت به سبک WoodenFrench دارای فریم های دوتایی با اتصالات شیشه ای هستند که می توانند از دو طرف از طریق لولا باز شوند. این سبک برای افزایش نور طبیعی در خانه شما و بهبود پلان طبقه باز شناخته شده است. درب‌های به‌سبک فرانسوی، جلوه‌گر هستند و منظره‌ای پانوراما زیبا از خانه شما را از کیلومترها دورتر فراهم می‌کنند.

درب های طرح چوبی حک شده
طرح درب ضد صدا به زیبایی حک شده.
عشق خود را به طرح های پیچیده با درهای کنده کاری شده به رخ بکشید

درهای کنده کاری شده همیشه زیبا و چشم نواز هستند. آنها با طرح های معماری حکاکی شده پیچیده ای ارائه می شوند که ظاهر کلی خانه شما را تکمیل می کنند. می‌توانید طرح‌های جالی یا مشبک‌های هندسی مختلف را از طریق حکاکی‌ها در درب ضد سرقت روکش راش یا بلوط خود بگنجانید.

درب های چوبی طرح روستیک
طرح درب چوبی روستایی.
حس یک خانه مزرعه با درهای روستایی را به ارمغان بیاورید

درهای روستیک با لوازم جانبی تیره و چوب محو شده عرضه می شوند تا ظاهری قدیمی به شما بدهند. برای داشتن طرح و حالت روستیک چوبی می توانید درب های تکی یا دوبل را نصب کنید. درهای روستیک را می توان مهاربندی و قاب بندی کرد تا زیبایی معماری، عملکرد، استحکام و ظاهر بصری آنها افزایش یابد.

  • منابع:
    1. 41+ wooden door design ideas you don’t wanna miss in 2022
  • تبلیغات: 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.