ایزوگام کاربرد فراوانی در آسیا دارد

بر اساس گزارش Monitoring Global Poverty که توسط بانک جهانی در سال 20171 منتشر شد ایزوگام طرح کاشی  هنوز در مناطق دورافتاده و توسعه نیافته آفریقا و آسیا ادامه دارد.

به عنوان یک ضرورت، خانه های چمن تنها مکان هایی هستند که برای اکثر ساکنان برای فعالیت های اصلی زندگی مورد استفاده قرار می گیرند.

با این حال در روزهای بارانی، خانه های چمن به راحتی خیس می شوند و ایزوگام پنج میل سقف باعث ناراحتی های فوق العاده ای می شود. ساخت خانه های چمنی ضد آب یک رویکرد موثر برای ایجاد زندگی آزاد و راحت است.

مواد فوق آبگریز الهام گرفته شده از زیستی به دلیل آبگریز بودن قوی، توجه گسترده ای را به خود جلب کرده اند.

برای تحقق خانه های چمن ضد آب برای کاربردهای دنیای واقعی در فضای باز سه چالش اصلی باید مورد توجه قرار گیرد:  ضعف مکانیکی خوردگی شیمیای حساسیت UV13.

میکرو نانوساختارها زبری سطح را فراهم می کنند ایزوگام یکتا گستر اما به راحتی تحت نیروهای مکانیکی سایش می کنند.

برای دستیابی به ابرآب گریز مکانیکی، روش انعطاف پذیر “پوشش + چسب” ثابت شده است که اهمیت دارد و پتانسیل کاربرد گسترده را نشان می دهد.

یک پوشش ضد آب تمام ارگانیک ایزوگام دلیجان و نانوذرات پلی تترا فلوئورواتیلن ساخته شد که استحکام مکانیکی ناشی از خواص مکانیکی و شیمیایی اجزای نانوکامپوزیت را نشان می‌دهد.

نور UV یک عامل مضر برای مواد فوق آبگریز است با اختلاط فوتوکاتالیست‌های اکسید فلزی با پلیمرهای آبگریز، مانند PTPE NPs19، پلی‌دی‌متیل سیلوکسان (PDMS) و نانو رشته‌های سیلیکونی22 سطوح با خواص طولانی‌مدت ضد اشعه ماوراء بنفش تهیه شده‌اند.

  • منابع:
    1. A universal, multifunctional, high-practicability superhydrophobic paint for waterproofing grass houses
  • تبلیغات: 
  1. بطری که از درون آن صدای وحشتناک بلند می شود!!!
  2. برای برجسته کردن شیشه به آن گرما بدهید
  3. فروش کلاغ پران صوتی مکانیکی
  4. استفاده از کشمش برای ساخت جواهرات

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.