بازار فروش عمده لیمو ترش شیرازی

 

لیمو ترش های شیرازی دارای چه ویژگی هایی هستند که سبب شده تا در بازار خارجی از میزان فروش بالایی برخوردار باشند؟
تولید لیمو ترش سنگی تازه به صورت خانگی و یا صنعتی در صورتی که با استفاده از مواد اولیه طبیعی یعنی لیمو صورت پذیرد، می تواند از بیشترین خواص و فواید برخوردار باشد که در این زمینه لیموترش های شیراز از جمله بهترین مواردی خواهد بود که امکان استفاده از آن برای دستیابی به این هدف وجود دارد.
در حال حاضر در شهر شیراز پایتخت بهترین لیمو عمانی جهرم، با توجه به دارا بودن بهترین موقعیت مکانی و باغ های گسترده، موقعیت های ویژه ای به منظور فروش بیشتر و جذب حداکثری مشتری نیز فراهم شده است و توانسته ایم تامین بار کارخانه های فعال را به صورت مستقیم از باغ ها به انجام رسانیم.
این لیموهای ترش و آبدار در جهت صادرات نیز توانسته اند موفقیت هایی را کسب نمایند که از همین رو در حجم های مختلف، مشتریان فعال در عرصه های صادراتی می توانند به جهت همکاری اقدام به ثبت سفارش نمایند.

لیمو عمانی سیاه برای کودکان
کودکان از جمله گروه های سنی در حال رشد می باشند که ضمن مصرف به اندازه لیموشیرین ها می توانند به تامین حداکثری نیاز بدن خود کمک نموده و در نتیجه آن نیز بتوانند از داشتن بدنی سالم لذت ببرند. دارا بودن بیشترین میزان ویتامین ث در داخل میوه لیموشیرین از مهم ترین عواملی خواهد بود که به افزایش فواید آن به منظور درمان سرماخوردگی کمک می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.