با تلویزیون سامسونگ 32 اینچ هوشمند حشرات را از بین ببرید

سامسونگ پیشتاز جهان در بازار تلویزیون است. این موقعیت رهبری تا حد زیادی به لطف یک استراتژی خاص به دست آمده است: شرکت کره ای سعی می کند تقریباً نیازهای هر کسی را پوشش دهد.

 همانطور که می توانید تصور کنید، برای پوشش حداکثری نیازها، لازم است هر سال حداکثر تلویزیون عرضه شود.

اگر برخی محدوده‌ها دارای نام قوی و ساده برای به خاطر سپردن هستند، مانند نام معروف «قاب» ، این مورد برای همه تلویزیون‌ها صدق نمی‌کند.

 بنابراین تلویزیون سامسونگ 32 اینچ هوشمند یک “کد مدل” نسبتاً دقیق را پیاده سازی کرده است. پس از 5 دقیقه مطالعه این مقاله، این کد را متوجه خواهید شد.

کد مدل تلویزیون شما را می‌توانید روی جعبه، روی رسید، پشت تلویزیون یا در بدترین حالت، در منوها پیدا کنید (به «پشتیبانی» سپس به «درباره این تلویزیون» بروید).

شناختن او چه فایده ای دارد؟ خیلی چیزها: کنجکاوی خود را ارضا کنید، درک کنید که چه چیزی دارید/چه چیزی می خرید، اما همچنین به سادگی در صورت بروز مشکل واکنش نشان دهید.

شما همه چیز را می دانید، اجازه دهید به اصل موضوع بپردازیم.

ما با شما موافقیم، اکثر تلویزیون ها نام هایی برای خوابیدن در بیرون دارند. همانطور که گفته شد، اولین چیزی که باید به خاطر داشته باشید وقتی یک کد مدل توسعه یافته را می بینید این است که هیچ فایده ای برای عقب نگه داشتن آن وجود ندارد.

برای شناسایی تلویزیون خود، فقط حروف وسط به حساب می آیند.

برای گرفتن اولین تلویزیونی که از زیر ماوس می گذرد به سایت سامسونگ برویم. در اینجا QE65Q80AATXXC است. در اینجا می توانید تقریباً کل کد را حذف کنید. این تلویزیون سامسونگ Q80A می باشد.

با این نام “کوتاه” است که هر حرفه ای در این زمینه او را صدا می کند. این نام کوتاه شده نیست که آزمایش هایی را در اینترنت پیدا کنید، خدمات پس از فروش به شما کمک کند و غیره.

حروف دیگر اطلاعات زیادی را ارائه می دهند، ما به آن باز خواهیم گشت، اما به یاد داشته باشید که تنها چیزی که مهم است بخشی از کد است که درست بعد از عدد اول آمده و درست قبل از رشته طولانی حروف به پایان می رسد.

آیا هنوز در سر شما مبهم است؟ طبیعی است، ما همه چیز را توضیح می دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.