توضیحات و خصوصیات طیف کامل لوله ها

این شرکت طیف کاملی از لوله پلی اتیلن صنعتی تا 630 میلی متر را ارائه می دهد و اتصالات برای این اندازه ها موجود است. با این حال، او توضیح می‌دهد که تنها اتصالات فاضلاب PP 110 میلی‌متری در آفریقای جنوبی موجود است، “این بدان معناست که سیستم و محدوده اندازه کامل لوله‌ها و اتصالات به صورت محلی در مواد PP در دسترس نیست.”

وی تاکید می کند که مزیت اصلی PVC برای لوله های فاضلاب این است که مدول سختی بالایی دارد.

یک لوله فاضلاب در بیشتر طول عمر خود خالی است و فقط فشار زمین بر روی آن متحمل می شود. ترانشه در اینجا نقش دارد، اما لوله پلی اتیلن جوشی باید سفتی خاصی داشته باشد تا شکل گرد خود را حفظ کند. اگر لوله فاضلاب بیش از حد تغییر شکل داده یا فرو بریزد، می تواند منجر به مسدود شدن خط شود. از این رو، مهم است که لوله شکل دایره ای خود را حفظ کند و در اینجا PVC نقش مهمی را ایفا می کند.

او تاکید می کند که برخی از مزایای اضافی PVC شامل این است که به طور خاص فرموله شده است تا در برابر اشعه ماوراء بنفش بسیار مقاوم باشد و همچنین دارای خواص آتش سوزی عالی است. شاخص محدود کننده اکسیژن بالا به این معنی است که اشتعال آن دشوار است.

علاوه بر این، اسنایمن اشاره می کند، با اتصالات حلقه لاستیکی معمولی، می توان از جوش حلال برای اتصال لوله پلی اتیلن 63 گازی های PVC استفاده کرد که استفاده آسان و مقرون به صرفه است. محدوده دمای عادی یک سیستم فاضلاب و زهکشی از صفر تا 60 درجه سانتیگراد در نوسان است – “PVC در این محدوده عملکرد خوبی دارد”.

او توضیح می دهد که PVC همچنین دارای ضریب انبساط خطی پایینی است، تقریباً نصف پلی اولفین.

پی وی سی در کنفرانس لوله پلیکا فشار قوی های X انجمن تولیدکنندگان لوله های پلاستیکی آفریقای جنوبی که در مرکز کنفرانس بایت در میدراند، ژوهانسبورگ برگزار شد، مورد توجه قرار گرفت.

 • منابع:
  1. Market needs education on plastic pipe advantages
 • تبلیغات: 
  1. بادبادکی که با نخ پنبه ساخته شده بود به ایستگاه فضایی رسید
  2. با بیمه عمر 200 سال عمر کنید
  3. خوردن ارده کنجد لکنت زبان را از بین می برد
  4. گونه ای از روکش صندلی که به زین اسب تبدیل می شود!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.