جدایی شلوار لی زنانه دمپا با کفش

گرایش‌های مد می‌آیند و می‌روند، اما اگر یک مورد در کمد شما وجود داشته باشد که برای همیشه قدرت دارد، آن شلوار لی است. 

شلوار لی شلواری هستند که همیشه در هنگام نیاز، مانند هنگام غذای بزرگ یا بعد از یک روز کاری طولانی با شلوار جین، در کنار شما هستند.

ناگفته نماند، شلوار لی زنانه دمپا، به جز شلوار ورزشی، راحت‌ترین و راحت‌ترین کتانی‌ها هستند، و می‌توانید هر کاری را با آن‌ها انجام دهید، از ورزش کردن تا استراحت روی کاناپه. 

پس جای تعجب نیست که اینترنت وسواس زیادی در مورد بهترین شلوارهای ساق، به خصوص شلوارهای پنج ستاره ای که می توانید در آمازون تهیه کنید، دارد. 

شلوار لی

به نظر می رسد که غول تجارت الکترونیک بسیار بیشتر از کالاها و وسایل خانگی است همچنین مجموعه گسترده ای از شلوارهای ساق مقرون به صرفه را در تقریباً هر رنگ، ماده و سبکی که می توانید تصور کنید ارائه می دهد.

برای کمک به محدود کردن جستجوی شما برای بهترین ساق شلواری در آمازون، جفت‌هایی را با بهترین رتبه‌بندی و بررسی بررسی کرده‌ایم.

زوئه میچل، مربی یوگا و تناسب اندام مستقر در میامی ، می گوید: با وجود بسیاری از برندهای پوشاک فعال در بازار، وقتی زمان خرید یک جفت شلوار لی فرا می رسد، همه چیز به ترجیحات شخصی بستگی دارد.

 میچل می‌گوید اگر ورزش می‌کنید به کلمات کلیدی مانند «رطوبت‌گیر»، «تنفس‌پذیر»، «کشش چهارطرفه» و «حمایت‌کننده» توجه کنید، و افزود: «بیشتر ساق‌ها معمولاً چیزی شبیه به 80 درصد پلی استر یا پلی استر هستند.

نایلون و 20 درصد الاستین یا اسپندکس. با این حال، چیزی که باید در نظر داشت این است که پارچه‌های «تنفس‌پذیر» کمتر حمایت می‌کنند، اما، دوباره، میچل تأکید می‌کند که شلوار لی شخصی هستند. 

میچل می‌گوید: «ترجیح من بر اساس مواد نیست، بلکه بر اساس برند و احساس من در آن روز است. برای مثال، اگر او می‌خواهد شیک به نظر برسد، به برندی مانند Alo روی می‌آورد.

 او همچنین دوست دارد ساق‌هایش را بر اساس چرخه‌اش قرار دهد. اگر با نفخ پیش از قاعدگی سر و کار دارم، ساق حمایتی تری را انتخاب می کنم که کمی فشار می دهد، یا اگر در پریود هستم، چیزی راحت و قابل تنفس را انتخاب می کنم.

 در مجموع، میچل می گوید که مهم ترین چیز در مورد شلوار لی این است که احساس خوبی در لباسی که می پوشید داشته باشید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.