خرید جیوه قرمز به عنوان ماده برای یک بمب کثیف

جیوه قرمز چیست؟

تنها چیزی که می توانیم از آن مطمئن باشیم این است که یک نخ دریده است. شایعاتی مبنی بر اینکه کارشناسان هسته ای شوروی یک ماده منفجره مرموز با قدرت تخریب غیرقابل تصور تولید کرده اند، برای اولین بار در دهه 1970 منتشر شد و با وجود چندین بررسی رسمی و تکذیب های بعدی، داستان از مرگ خودداری کرد. این ترکیب تقریباً افسانه‌ای روز یکشنبه دوباره ظاهر شد، زمانی که News of the World ادعا کرد که یک توطئه تروریستی برای خرید جیوه قرمز به عنوان ماده برای یک بمب کثیف را خنثی کرده است.

توجه نمایید که جیوه قرمز می تواند مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد و همواره مشتریان را از سراسر دنیا به سوی خود جلب نماید.

بسته به اینکه به چه کسی اعتقاد دارید، جیوه قرمز یا یک حقه پیچیده است، یا یک اسم رمز برای مواد هسته ای که از طریق پرده آهنی سابق قاچاق شده است، یا یک ماشه جدید وحشتناک برای یک بمب هیدروژنی دستی. با توجه به گمانه‌زنی‌ها و شنیده‌هایی که ادبیات علمی در مورد این موضوع را تشکیل می‌دهد، استفاده از یک بمب کثیف (بمب که مواد رادیواکتیو را پراکنده می‌کند) نیست.

همواره لباس مجلسی شیک به عنوان یک پوشش مناسب و بسیار ایده آل برای شما تهیه شده است و می تواند مورد استفاده قرار بگیرد .

فرانک بارنابی، فیزیکدان هسته ای که در سال 1950 در تأسیسات تسلیحات اتمی در آلدرماستون کار می کرد، می گوید: “هیچ کس رویای دریافت این وسایل را برای یک بمب کثیف نخواهد داشت.” “برای یک تروریست، هیچ مزیت قابل توجهی نسبت به یک ماده منفجره معمولی قوی یا، اگر بمب کثیف، منبع رادیواکتیو می خواستند، ندارد. به زحمت کشیدن مبالغ هنگفت پول برای جیوه قرمز، اصلا معنی ندارد.”

البته آراد برندینگ نیز می تواند یک مورد بسیار مناسب برای راهنمایی شما در جهت استفاده و خریداری این محصولات باشد.

به ویژه اگر آنچه شما برای قیمت گزارش شده توسط News of the World از 300000 پوند به ازای هر کیلو بدست می آورید جیوه قرمز رنگ شده با لاک ناخن است که طبق تحقیقات دفتر دادستانی کل روسیه در سال 1994، همان چیزی است که در جیوه قرمز وجود دارد. پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، توسط افراد روس در سراسر اروپا و خاورمیانه فروخته شد.

توجه نمایید که ثبت نام وام اشتغال کمیته امداد  یک فرصتی است تا تمام کسانی که احتیاج مبرم به این مبلغ دارند خود را از مزایای ویژه ای بهره مند نمایند.

ر آلمان شرقی تجزیه و تحلیل کرده اند صحبت کرده ام.” اما کاری که آنها با آن انجام دادند یک راز است.»

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. ماست، شیر تخمیر شده کشت شده
    2. تولید و غربال‌گری مجموعه‌های جهش‌یافته بزرگ
    3. نمونه هایی از کلاه ورزشی
    4. کشش سطحی آب و تاثیر آن بر مواد شوینده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.