خواص لیموترش برای درمان سرماخوردگی

آیا می دانید لیموترش چرا برای سرماخوردگی مفید است؟ آیا می دانید لیموترش چه خواصی برای پوست انسان دارد؟ آیا لیموترش برای بیمارانی که دیابت دارند، مضر می باشد؟ مصرف لیمو عمانی جهرم برای درمان کدام بیماری ها مناسب می باشد؟
شاید بارها از اطرافیان و پزشکان شنیدید که برای بهبود سرماخوردگی آب لیمو ترش بخورید. آیا می دانید در لیموترش چه ترکیباتی وجود دارد که می گویند برای سرماخوردگی مفید است؟
لیموترش سرشار از ویتامین ث می باشد و ویتامین ث تاثیر فراوانی روی درمان و پیشگیری از سرماخوردگی دارد.
برخی از بیماران دیابتی از خوردن لیموترش امتناع می کنند و عقیده دارند که لیموترش برای آنها مضر است.
متخصصان عقیده دارند که همه ی میوه ها و صیفی جات قند دارند و لیمو عمانی سیاه هم مقدار اندکی قند دارد. و چون آبلیمو ترش به مقدار ناچیزی استفاده می شود پس نمی تواند برای افراد دیابتی مضر باشد. لیموترش برای درمان بسیاری از بیماری های مهم، کارساز می باشد.

خواص لیموترش برای پوست

اگر شما از کسانی هستید که از سیاهی ناخوشایند آرنج و زانوی خود آزرده هستید. لیمو ترش از بین برنده ی این عارضه ی پوستی است. لیموترش را به دو نیم کرده و روی نواحی تیره بمالید. پوستتان با اینکار روشن می شود.
چندین نوع ماسک می شود برای شفافیت و درخشندگی پوست تهیه کرد. لیموترش برای از بین بردن جوش های سرسیاه و آکنه بسیار مفید است از خواص لیموترش ضد باکتریایی بودن آن است.
مصرف مداوم لیموترش سبب شفافیت و درخشندگی پوست می شود.
خواص لیموترش برای پوست

درمان بیماری ها با لیموترش

لیموترش به دلیل داشتن ویتامین ث، تقویت کننده ی سیستم ایمنی بدن می باشد و بدن را در مقابل بیماریها مقاوم می کند.
لیموترش یک نوع آنتی اکسیدان قوی می باشد که از بسیاری از بیماری ها جلوگیری می کند. لیموترش رادیکالهای آزاد را که دلیل بیماری سرطان هستند را نابود می کند و انواع سرطان را درمان می کند.
لیموترش یک نوع ضدعفونی کننده می باشد که انواع میکروب ها را از بدن دور می کند. و بیماری هایی مثل دیفتری و حصبه را درمان می کند.
لیمو ترش سرطان را بهبود می بخشد. کسانیکه بیماری فشارخون بالا را دارند، لیموترش می تواند این بیماری را درمان کند.
طبق گفته ی متخصصان، لیموترش دارویی مناسب برای رفع چاقی می باشد. این میوه ی پرخاصیت، یبوست و مشکلات گوارشی را درمان می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.