دستگیره کابینت شیراز به عنوان برترین منبع درآمد سال جدید شناخته شد

اگر دستگیره‌های آشپزخانه هنگام باز کردن در یخچال به دلیل کوچک بودن از دستتان خارج می‌شوند، یا اگر نوارهای دستگیره روی کابینت سینک را به سختی با دست‌های خیس می‌توان گرفت.

به سرعت لذت پخت و پز و پخت را از دست می‌دهید. ما به شما نشان خواهیم داد که دستگیره کابینت شیراز آشپزخانه از چه موادی ساخته شده اند که بهترین سهولت ممکن را هنگام باز و بسته کردن کمدها ارائه می دهند:

 

دستگیره های فلزی آشپزخانه: دستگیره های فلزی محبوبیت خاصی دارند و جزو دسته های آشپزخانه کلاسیک هستند. آنها در نسخه های استیل ضد زنگ، کروم، کروم سیاه، رنگ های آهنی یا مسی قدیمی موجود هستند.

دستگیره کابینت شیراز

 به دلیل تنوع در مدل های مختلف، می توان آنها را با هر طراحی آشپزخانه ای تطبیق داد. آنها آشپزخانه های طراحی مدرن و همچنین آشپزخانه های روستایی روستایی را تزئین می کنند. 

علاوه بر این، دسته های فلزی به ویژه بادوام و مستحکم هستند. حتی بارهای سنگین نیز نمی تواند به آنها آسیب برساند. مراقبت آسان یکی دیگر از نکات مثبتی است که بسیاری از آن استقبال می کنند.

دستگیره های آشپزخانه از برنج: مواد طلایی رنگ به آشپزخانه جذابیت اصیل می بخشد که بسته به شکل دسته، آشپزخانه های روستایی را به سبک مناسب تکمیل می کند یا در یک نوع ساده، آشپزخانه های مدرن را در کانون توجه قرار می دهد.

 برنج آلیاژی از مس و روی است که ممکن است با استفاده از مواد پاک کننده تهاجمی آسیب ببیند. بهتر است دسته ها را با محلول صابونی ملایم و پارچه میکروفیبر نرم تمیز کنید.

دستگیره های چینی آشپزخانه: دستگیره ها یا دستگیره های چینی بیشتر در آشپزخانه های سنتی روستایی یافت می شود و به وسایل آشپزخانه حس نوستالژیک می بخشد.

 با این حال، مواد بسیار حساس است و می تواند به سرعت آسیب ببیند. اما دقیقاً همین شکنندگی است که به آشپزخانه چیز بسیار خاصی می بخشد و دستگیره های چینی را به انتخابی عالی برای آشپزخانه های مجهز با ظاهری قدیمی یا شیک کهنه تبدیل می کند.

دستگیره های چوبی آشپزخانه: حتی دسته های چوبی نیز به سختی می توانند طول عمر فلز را حفظ کنند، بنابراین این ماده نیز به ندرت انتخاب می شود. با این حال، دستگیره های چوبی همراه با جلو یا میز کار چوبی، ظاهری بسیار هماهنگ در طراحی آشپزخانه را تضمین می کند.

دستگیره های چرمی آشپزخانه: بدون شک دستگیره ها و حلقه های دستگیره ساخته شده از چرم طبیعی یا اصل ظاهری بسیار خاص به آشپزخانه می بخشد و به خصوص با مبلمان آشپزخانه تیره و چوبی هماهنگ می شود. 

با این حال، مواد بسیار حساس است، زیرا تمیز کردن آن دشوار است. با گذشت زمان، با این حال، علائم استفاده نیز یک پتینه طبیعی و اصیل را تشکیل می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.