روفرشی چهار متری به عنوان پارچه لباس امسال انتخاب شد

روفرشی بله، شما می توانید بدون آنها زندگی کنید، اما زندگی بدون آنها بسیار راحت تر، درجه یک و بالقوه رنگارنگ خواهد بود.

 آنها واقعاً یک اتاق را گرد هم می آورند و حتی می توانند به کاهش صدا کمک کنند، که برای هر کسی که همسایه های پر سر و صدا دارد، موهبت الهی است. 

مشکل این است که آنها یکی از سخت ترین خریدها برای خانه هستند زیرا در اندازه ها، سبک ها و متریال های زیادی موجود هستند. اوه، و آیا من اشاره کردم که چگونه مراقبت و نگهداری آنها از شامپوی دستی به سمت پایین تا شامپوی حرفه ای را در بر می گیرد؟ 

قیمت‌های روفرشی چهار متری مبهم گران را در نظر بگیرید و جای تعجب نیست که مردم این خرید را به تعویق می‌اندازند یا بدتر از آن، مرتکب اشتباه خریدی می‌شوند که با اتاق یا سبک زندگی آنها سازگار نیست.

 

هیچ چیز غم انگیزتر از یک روفرشی خیلی کوچک نیست. این فقط باعث می شود شما ارزان به نظر برسید. اما به طور کلی، اندازه را قطعاً شکل اتاق و نحوه قرارگیری مبلمان تعیین می کند.

یک روفرشی بزرگ همیشه بهترین انتخاب برای بهبود طراحی یک اتاق در فضای باز است. دوریس لسلی بلاو . قرار دادن تمام اثاثیه روی روفرشی (حداقل تا حدی) دکور را یکپارچه می کند و یک قسمت نشیمن مشخص یا قسمت دیگری با هدف خاص ایجاد می کند.

قالیچه های کوچکی که در فضاهای بزرگ قرار می گیرند مطمئناً می توانند به عنوان برجسته استفاده شوند، اما تعداد آنها خیلی کم نیست.

هنوز در مورد اندازه گیج هستید؟ شما همیشه می‌توانید یک نوار اندازه‌گیری را بشکنید و سپس از نوار نقاش برای ردیابی خطوط کلی ابعاد کلی روفرشی ها در کف خود استفاده کنید تا ردپای آن‌ها در نظر گرفته شود.

شلبی ایریارد می گوید: یکی دیگر از قوانین کلی خوب این است که روفرشی شما، مثلاً در اتاق نشیمن، باید به اندازه ای بزرگ باشد که حداقل در زیر دو پایه جلویی مبلمان شما قرار گیرد و قسمت بلند روفرشی موازی با مبل شما باشد.

همچنین به مرزهای روفرشی فکر کنید و با درهای نزدیک که باز می شوند نیز باز شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.