زیره سبز و سلامت دستگاه گوارش یک فرد بیمار

زیره ممکن است تنها عنصری باشد که باید برای حمایت از یک رویکرد پایدار برای کاهش وزن استفاده کرد و یک مطالعه گروهی متشکل از 88 زن دارای اضافه وزن/چاق را مشاهده کرد که به طور تصادفی به دو گروه تقسیم شدند.

آیا می دانید که تعرفه گذاری خدمات پرستاری شامل چه کسانی میشود و چگونه می توان نسبت به برخوردار شدن از آن نهایت بهره را برد.

به مدت سه ماه، به یک گروه مخلوطی از ماست با 3 گرم در روز زیره آسیاب شده (کمی کمتر از یک قاشق چایخوری) و به گروه دیگر به سادگی ماست ساده (بدون زیره) داده شد. این مطالعه با نتایج مثبت بسیاری از جمله کاهش وزن، کاهش شاخص توده بدنی (BMI)، کاهش دور کمر و کاهش درصد توده چربی بدن در گروهی که زیره آسیاب شده مصرف کردند، به پایان رسید.

2. سلامت دستگاه گوارش
سندرم روده تحریک پذیر (IBS) یک اختلال شایع گوارشی است که 11 درصد از افراد را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. برخی از شایع ترین علائم IBS عبارتند از نفخ، درد شکم، عادات مختلف روده، و برای بسیاری، چالش مهم با کیفیت زندگی.

ما سعی نموده ایم تا طریقه مصرف زیره سبز برای لاغری شکم را برای شما بیان نماییم و همواره این قبیل محصولات را با تنوع بالا در اختیار شما بگذاریم.

در حالی که بسیاری از علل بالقوه IBS (از جمله جنسیت، استرس، و رشد بیش از حد باکتری های روده کوچک) تا حدودی یک راز هستند، پیشرفت هایی در درمان IBS (و بسیاری از مشکلات گوارشی دیگر) با زیره حاصل شده است.

یک مطالعه 57 بیمار مبتلا به IBS را مورد بررسی قرار داد. هر روز، 20 قطره اسانس زیره به شرکت کنندگان داده شد و از نظر علائمی مانند درد، نفخ، حالت تهوع و حرکات روده دردناک تحت نظر قرار گرفتند.

شایان ذکر است که قیمت مبل راحتی ارزان نیز بسیار مقرون به صرفه است و همواره مشتریان بسیاری را به سوی خود کشانیده است.

نتایج کاهش قابل توجهی در تمام علائم ذکر شده در بالا با استفاده منظم از اسانس زیره سبز در اندازه گیری های مطالعه دو و چهار هفته ای نشان داد.
بررسی تحقیقات روی این ادویه نشان داد که زیره یک داروی موثر برای سایر مشکلات گوارشی از جمله سوء هاضمه و نفخ است.
در حالی که زیره طعم بسیاری از غذاها و وعده های غذایی مورد علاقه را افزایش می دهد، همچنین ممکن است توانایی هضم بدن و روند کلی هضم را افزایش دهد.

ما همچنین سعی داریم طرز تهیه مربای هویج غلیظ را بگوییم و شما با خیالی آسوده نسبت به تهیه آن اقدام نموده و بهترین را داشته باشید.

 • منابع:
  1. Health Benefits of Cumin

 • تبلیغات: 
  1. کوددهی به مزارع با کود طبیعی
  2. نظارت های سخت گیرانه بر ام دی اف!
  3. ساخت اولین پوستر تبلیغاتی با استفاده از روسری
  4. انتخاب کردن بهترین کفش ورزشی برای کودکان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.