ساعت حواس پرتی جدید در کلاس در حال ظهور

درست زمانی که مدارس بالاخره متوجه شدند که چگونه با تلفن های همراه دانش آموزان برخورد کنند، یک حواس پرتی جدید در کلاس در حال ظهور است: ساعت های هوشمند.

والدین ساعت مچی مردانه ضد آب ترجیح داده‌اند دانش‌آموزان را با ابزارهای پوشیدنی مناسب برای کودکان مانند GizmoWatch و حتی اپل واچ به مدرسه بفرستند تا جایگزینی کمتر حواس‌پرتی برای تلفن‌های همراه باشد.

اما مربیان می‌گویند که دانش‌آموزان از ساعت‌های خود برای قطع کردن کلاس یا پیامک برای دوستانشان استفاده می‌کنند – که گاهی اوقات به خاطر تقلب در ذهنشان است – و هنوز هم بیشتر از اعلان‌هایی که روی مچ دستشان وزوز می‌کند، حواسشان پرت می‌شود.

Jeanne McVerry، متخصص خواندن و مربی فناوری آموزشی در Teaneck، N.J.، گفت که منطقه او به طور خاص ساعت های هوشمند را در خط مشی استفاده از فناوری خود ممنوع نمی کند، اما او موضع سختی در مورد آنها اتخاذ کرده است.

او ساعت مچی هوشمند دخترانه از دانش آموزان می خواهد که آنها را در کوله پشتی خود در طول کلاس بگذارند.

ساعت

او آموخت که دانش‌آموزان از آن‌ها برای ترتیب دادن جلسات حمام با دوستانشان استفاده می‌کنند تا در طول کلاس درس بخوانند.

در حالی ساعت مچی زنانه که بازار ساعت‌های هوشمند کودکان هنوز نسبتاً کوچک است و حدود 20 درصد از کل محموله‌های ساعت هوشمند را تشکیل می‌دهد، بخش رو به رشدی از فناوری شخصی برای جوانان است.

طبق تحقیقات پیو، 13 درصد از نوجوانان صاحب ساعت هوشمند هستند. به گفته سوجئونگ لیم، تحلیلگر ارشد در کانترپوینت ریسرچ، فروش واحد ساعت هوشمند کودکان در نیمه اول سال جاری در مقایسه با دوره سال قبل 12 درصد به حدود 12 میلیون افزایش یافت. او گفت که انتظار دارد بازار ساعت‌های هوشمند کودکان سالانه دو رقمی رشد کند.

این ارقام ساعت هوشمند سیم کارت خور نشان‌دهنده ساعت‌هایی هستند که به‌طور خاص برای بچه‌ها طراحی شده‌اند، بنابراین شامل ساعت اپل نمی‌شوند.

اپل اخیراً ساعت‌های هوشمند خود را با عدم الزام بچه‌ها به داشتن آیفون برای جفت کردن آن‌ها برای کودکان مناسب‌تر کرده است.

 • منابع:
  1. Smartwatches: the New Classroom Nuisance
 • تبلیغات: 
  1. پانل درب برقی گاراژها
  2. همایش کارآفرینان که دچار اتفاقات شده است!!!
  3. انواع فرش ایرانی
  4. پرونده تولید شیشه دوجداره در ترکیه بسته شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.