سرویس آرکوپالی که در دمای منفی چهل درجه مقاوم است

از کاسه های مورد علاقه گرفته تا مجسمه های دوست داشتنی گرفته تا سرامیک های ارثی، حتی سینک آشپزخانه، چینی بخشی از بسیاری از خانه های جنوبی است و همه ما در مورد ظروف چینی شنیده ایم.

توجه نمایید که سرویس آرکوپال می تواند مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد و همواره مشتریان را از سراسر دنیا به سوی خود جلب نماید.

همه ما از چینی استفاده کرده ایم. بسیاری از ما با گردگیری ظروف چینی Lladró در خانه مادربزرگ بزرگ شدیم. با وجود فراگیر شدن ظروف چینی، آیا تا به حال فکر کرده اید که چینی دقیقا چیست؟ و چرا اینقدر هزینه دارد؟ بگذارید توضیح دهیم.

چینی سازی یک هنر قدیمی است و طبق گفته یونسکو، قدیمی‌ترین ظروف چینی، که معمولاً «چینی اولیه» نامیده می‌شود، در طول سلسله شانگ (1600 تا 1046 قبل از میلاد) ظاهر شد، اما اولین چینی واقعی بیش از هزار سال بعد در طول سلسله هان شرقی، حدود 202 قبل از میلاد، تولید شد.

همواره ارکوپال جدید به عنوان یک ظرف بسیار ایده آل برای آشپزخانه های منازل تهیه شده است و می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

220 پس از میلاد، به نقل از نیویورکر، مارکوپولو که یک کوزه کوچک خاکستری سبز را در قرن چهاردهم در طول سفرهای خود انتخاب کرد، به اروپا آورده شد. صنعتگران اروپایی تلاش کردند تا از هنر چینی الگوبرداری کنند، اما تا اواخر قرن هجدهم طول کشید تا بفهمند چگونه چینی بسازند.

در آن زمان بود که کتابی به نام هنر چینی (L’art de la Porcelaine) توسط The Spruce Crafts منتشر شد، و تنها زمانی که دستور تهیه چینی در یک کتاب نوشته شد، اروپایی ها واقعاً توانستند رمز را بشکنند و کارخانه های چینی خود را باز کنند.

البته سگ پاکوتاه نیز یک نمونه از نژادهای بسیار خوبی است که می تواند به عنوان یک حیوان مورد علاقه بسیاری از افراد بوده باشد

بر اساس فرهنگ لغت سرامیک، شش نوع چینی وجود دارد: چینی دندانی، استخوانی، سخت و نرم، چینی شیشه ای یا شیشه مانند و چیزی به نام چینی استئاتیت که برای استفاده در عایق های حرارتی، قطعات خودرو و ظروف چینی طراحی شده است. مستقیماً روی مشعل گازی استفاده شود و بیشتر ظروف از چینی نرم ساخته می شوند.

توجه نمایید که قیمت سگ جیبی نیز با توجه به نظرات پزشکان می تواند برای تمام افراد به عنوان یک حیوان تزیینی استفاده شود و همواره حمل شود.

ترکیب دقیق پرسلن بسته به کاربرد و سازنده آن متفاوت است، اگرچه یکی از اجزای رایج کائولن است، یک خاک رس سفید نرم که با مواد دیگری مانند خاکستر استخوان، ماسه، منیزیم، کوارتز و فلدسپات ترکیب می‌شود و نحوه کار مواد را گزارش می دهد، سپس مخلوط شکل داده می شود و در حرارت زیاد پخته می شود تا سفت شود و اگر این به نظر بسیار شبیه نحوه ساخت سرامیک است، حق با شماست.

 • منابع:
  1. What Is Porcelain and Why Is It So Expensive?

 • تبلیغات: 
  1. توت خشک سفید ضد پیری است
  2. فرش ماشینی را در اتاق پذیرایی قرار دهید
  3. چند ویژگی جوراب
  4. استانداردهای لباس رسمی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.