سنگ های مصنوعی با شباهت بصری و وزنی و زیبایی شناختی دارد

سنگ های مصنوعی ساخته شده از ذرات ریز شیشه شکسته و از رزین های مصنوعی سنگ اسلب مصنوعی که از نظر اپتیکی، وزنی و لمسی- زیبایی شناختی شباهت بالایی با سنگ های طبیعی نشان می دهند. سنگ های مصنوعی مذکور شامل 15 تا 30 درصد وزن رزین مصنوعی است.
که می تواند رنگی یا رنگی، شفاف، سخت شده یا گرمانرم شکل، 10 تا 80 درصد وزن شیشه های بازیافتی سفید، سبز، قهوه ای یا مخلوط به شکل خرده ها و یا گرانول هایی با گرانولومتری بین 0.05 تا 3 میلی متر، 0 تا 40 درصد وزن شیشه جدید شفاف.
مات یا قوی رنگی به شکل خرده یا گرانول با گرانولومتری بین 0.05 تا 3 میلی متر، وزن 0 تا 75 درصد مواد آسیاب شده شفاف، مات
ماکت آثار هنری، اشیاء صنایع دستی، بسته بندی برای اجناس لوکس، لوازم تزئینی برای مصارف روزانه، روکش برای پریز برق، برای دکوراسیون داخلی منازل، ادارات، فضاهای پذیرایی و رستوران ها، برای آستر آشپزخانه استفاده کرد. ، حمام و استخر و برای پردازش بیشتر توسط هنرمندان، صنعتگران و دستفروشان.
این اختراع وظیفه تولید سنگ های مصنوعی با شباهت بصری، وزنی و زیبایی سنگ مصنوعی مشکی شناختی بسیار به سنگ های طبیعی را بر عهده گرفته است.
که می توانند به سادگی، ارزان، سازگار با محیط زیست و در تعداد زیاد و به صورت تکرار شونده تولید شوند. به شیوه ای بسیار همه کاره استفاده می شود و به ویژه تقاضاهای زیادی را افزایش داده است.
سنگ‌های طبیعی از انواع مختلف باید تقلید شوند، به‌ویژه آن دسته از سنگ‌های طبیعی که همیشه برای تولید اشیاء هنری، صنایع دستی، جواهرات، مصارف روزانه و همچنین برای طراحی داخلی پیچیده مانند گرانیت، ماسه‌سنگ، تخته سنگ استفاده می‌شده است.
بازالت، آلابستر، مرمر یا یشم. سطح این سنگ های مصنوعی باید به صورت نقش سنگ اسلب ساختمانی برجسته با ساختار فیلیگرانی طراحی شود، سطحی که مطابق با سطوح سطوح سنگ معدن و/یا نقش برجسته های حکاکی روی سنگ باشد.
پایداری مکانیکی سنگ های مصنوعی نیز باید با سنگ های طبیعی قابل مقایسه باشد تا بتوان آنها را در معرض بارهای مشابه قرار داد.
این مشکل را می توان به طور شگفت انگیزی به سادگی سنگ کفپوش مرمریت با افزودن مخلوطی از 15 تا 30 درصد وزن، به صورت اختیاری رنگی یا رنگی، شفاف حل کرد.
 • منابع:
  1. Process for producing artificial stones, and their use
 • تبلیغات: 
  1. لوبیا خشک اغلب به عنوان حبوبات غلات شناخته می شود
  2. با چه کابل برقی می توان آتش را خاموش نمود؟
  3. داشتن زندگی شاد تنها آرزوی این روزها!
  4. پخش ترشی سیر حبه ای اعلا به قیمت کارخانه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.