شیلنگ قلیون حاج اوغلی دچار بحران شدید در سال 1401 شد

صرف نظر از اینکه لنس را با مفید بودن، ماندگاری یا ویژگی پر زرق و برق انتخاب می کنید، باید به این نکته توجه کنید که کاملاً با بهداشت ایده آل سازگار است.

به خصوص اینکه قسمت شیلنگ قلیون حاج اوغلی از ضد میکروب و مزیت استفاده بهداشتی ساخته شده است، راحتی در فرآیند تمیز کردن را فراهم می کند.

در حقیقت مشخص شده است که قلیان های تولید شده از مواد چرم و وینکس دارای خاصیت ماندگاری بوی بالایی هستند. بنابراین تمیز کردن لنگه قلیان برای ایجاد یک دود دلپذیر با رایحه های مخلوط نشده در هر قلیان ضروری است.

شیلنگ قلیون حاج اوغلی

تجهیزات تمیز کردن شیلنگ

ابزار تمیز کردن نوک قلیان ممکن است با توجه به مواد تولیدی و سایر ویژگی های نیزه مورد استفاده متفاوت باشد. داخل لنج های سیلیکونی که به عنوان قلیان با قابلیت تمیز کردن آسان خودنمایی می کند، به سرعت قابل بهداشتی شدن است.

برای قلیان هایی که با فشار دادن آب تحت فشار خشک می شوند، به غیر از آب، می توان از وسایل نظافتی مختلفی استفاده کرد. به عنوان مثال، به جای قسمت شلنگ انعطاف پذیر قلیان، ممکن است تمیز کردن قسمت دهان کمی دشوارتر باشد.

برای این گونه مقاطع، دوستداران قلیان را می توان با یک برس نازک که دور سیم پیچیده شده یا با سیم های نازک با برس به نام حربی تمیز کرد.

نوک قلیان هم به عنوان یک لذت و هم راهی برای ارائه یک سبک دیده می شود. به همین دلیل است که برخی از نوشیدنی ها لنج های چرمی و طراحی خاص را ترجیح می دهند.

با این حال، لنج های قلیان که به دلیل ایده آل ترین فرآیند تمیز کردن قلیان قابل انجام است و مفید است، مدل های ساخته شده از مواد سیلیکونی هستند.