طراحی های به روز درباره لوستر

طراحان دیگر لوستر فانتزی مدرن را ترجیح می دهند که چنین اظهارات کر کننده ای را بیان نمی کنند. سیندی رینفرت، طراح داخلی در گرینویچ، می گوید: “نور نباید اولین چیزی باشد که هنگام ورود به داخل می بینید.

خانم رینفرت در ضمیمه کتابخانه ای که اخیراً طراحی کرده بود، فانوس شمعدانی به اندازه قفس پرنده آویزان کرد که به جای دزدیدن نمایش، روابط دیپلماتیک و محتاطانه ای را با دکوراسیون حفظ می کند.

هم کاغذ دیواری راه راه ظریف روی سقف و هم مناظر از طریق پنجره های اتاق از طریق شیشه های وسایل قابل مشاهده است. در حالی که خانم رینفرت تئاتری بودن نورپردازی غول‌پیکر در یک بار، رستوران یا لابی هتل را تأیید می‌کند، اما به گفته او، این خانه باید «بازیکن حمایت کننده» باشد.

ارین کورن از Curated Nest، همچنین در گرینویچ، کنون، خاطرنشان می‌کند که لوستر چوبی فانتزی می‌توانند تمرکز را از جزئیات معماری یا مبلمان سفارشی که «پول و تلاش زیادی برای ایجاد آن خرج کرده‌اید» بدزدند.

در عوض، خانم کورن دیوارکوب، چراغ‌های رومیزی و چراغ‌های کف را همراه با لوسترهای غیر هیولایی قرار می‌دهد تا از به حاشیه راندن دست‌کاری‌هایی مانند بافت مبل موهر یا چوب بریده‌شده یک میز قهوه‌خوری جلوگیری کند.

برخی از طراحان به قیمت لوستر آشپزخانه فلزی اعتراض دارند. خانم کورن گفت: هزینه یک چراغ استانداردتر ممکن است حدود 5000 دلار باشد، در حالی که یک چراغ کاملاً سفارشی شده در مقیاس بزرگ می تواند 10 برابر هزینه داشته باشد.

و این هزینه نصب مناسب را در نظر نمی گیرد، که ممکن است نیاز به تقویت سقف با قاب حمایتی داشته باشد. آیا ارزش آن را دارد که این مقدار برای وسایلی که برای محیط بهتر کار می کنند، نه به عنوان منبع نور اولیه، هزینه کنید؟

او گفت که لوستر مدرن مشکی خانم کلاسن «زیبا، رمانتیک و نور کم رنگ زرد» می‌چکد، اما زمانی که صاحب‌خانه‌ها واقعاً مشغول آشپزی هستند، کلاه‌های بلند را به سختی در سقف فرو کرد.

خانم کلاسن همچنین هشدار می‌دهد که اگر طرحی زیاد است مثلاً کابینت‌های بالایی و پایینی با رنگ‌های مختلف بهتر است از وسایلی استفاده کنید که ترکیب شوند. او گفت: شما احتمالاً بدون آن همه شخصیت خوب هستید، حتی در شرایط سقف بلند.

  • منابع:
  1. Are Massive Chandeliers in Homes the Next (Really) Big Thing?
  • تبلیغات:
  1. چگونه در ایتالیا امید به زندگی را توانستند افزایش دهند!
  2. رویت اژدهایی که درون اقیانوس آرام زندگی می کند!
  3. چرم که می تواند گوسفند را زنده کند
  4. آیا می دانستید اولین شعر نیما با نام برنج شمال سروده شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.