فوم برای تشک راز قتل خانوادگی دیپلمات اروپایی را آشکار کرد

بهترین تشک‌های مموری فوم موجود امروزه با موادی ساخته می‌شوند که نسبت به سال‌های گذشته بسیار واکنش‌پذیر بوده و در تنظیم دما بهتر هستند.

این فوم برای تشک به شما احساس غرق شدن را می دهند، بدون اینکه از پشتیبانی کاسته شود. این حس برای همه نیست، اما افرادی که آن را دوست دارند به آن سوگند یاد می کنند

حتی با این وجود، برخی از تشک های مموری فوم بهتر از بقیه هستند، به خصوص وقتی صحبت از تنظیم دما می شود (این ماده به دلیل نگه داشتن گرما شناخته شده است.

تشک تسکین دهنده فشار افسانه ای Tempur-Adapt مدل مورد علاقه ما، مدلی از تمام فوم های مموری است – این تشک با دو لایه فوم طراحی شده است که در تمام طول شب به شکل و دمای بدن شما پاسخ می دهد.

فوم برای تشک

برای کسانی که دوست دارند به راحتی در قالب گیری بدن که مفاصل آنها را پس از یک روز طولانی محافظت می کند، قرار بگیرند، مموری فوم ماده نهایی است. 

افرادی که از این احساس لذت نمی برند، ممکن است با تشک های فنر داخلی پاسخگوتر یا تخت های ترکیبی فوم و کویل بهتر خدمت کنند.

ما تخصص تشک خود را به کار بردیم و بهترین تشک های مموری فوم موجود در بازار را بر اساس تحقیقات و تجربیات دست اول و شخصی ویراستاران خود انتخاب کردیم.

یک گزینه برای هر کسی و همه وجود دارد، بنابراین ما مطمئن هستیم که چیزی را پیدا خواهید کرد که تعادل ایده آل را ایجاد کند.

Tempur-Pedic برای مدت طولانی در تجارت فوم مموری بوده است و سال ها به آن فرصت داده تا فناوری لایه راحتی خود را کامل کند و این تخصص هم در ساخت تشک، بررسی ها و متأسفانه قیمت گذاری آن منعکس شده است. 

خط تشک Tempur-Adapt شامل سه تشک است، اما کم هزینه ترین آن، گزینه Legendary Relief است که با روکش بافتنی، خنک به لمس و دو لایه مموری فوم ساخته شده است. 

اولین لایه راحتی این تشک برای ایجاد احساس نرمی طراحی شده است، در حالی که قطعه دوم (که در زیر قرار دارد) پشتیبانی می کند و با نقاط فشار شما برای “آرامش شخصی” سازگار می شود.

 یکی از خریداران به اشتراک می‌گذارد: «تا زمانی که این تشک را خریدیم متوجه نشدیم که خوب نمی‌خوابیم. دردهای ما ناپدید شده اند و استراحت بسیار بهتری داریم. دیگر دایره ای زیر چشمانمان وجود ندارد.»

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.