قیمت روز لیمو ترش مازندران

بهترین لیمو ترش مازندران را می توانید با قیمت واقعی روز از طریق سایت مرکبات ایران خریداری نمایید لیمو ترش مازندران بسیار طعم خوبی دارد و مشتریان فراوانی نیز دارد.
لیمو ترش مازندرانی بسیار خوش طعم می باشد درخت لیمو ترش نسبت به مرکبات دیگر به سرما حساس می باشد و در دمای ٤ – درجه آسیب میبیند.لیمو ترش را برای آبگیری پرورش می دهند ولی امروزه از پوست و گوشت میوه نیز استفاده می کنند.لیمو ترش خواص فراوانی بر جسم انسان دارد این میوه پرخاصیت تاثیر خوبی بر پوست صورت افراد می گذارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تاثیر لیمو بر زیبایی

هر چند که درمان با لیمو قطعی نمی باشد ولی روند بهبودی را تسریع می بخشد و عوارضی برای بدن انسان ندارد.اگر می خواهید رنگ پوست صورتتان روشن شود هر روز پنبه ای را به لیمو ترش دزفول آغشته کنید و روی صورتتان بمالید.
برای سفت شدن ناخن ها می توان آب لیمو استفاده کرد.اگر میـخواهید دندانهای سفیدی داشته باشید هر روز مقداری آبلیمو به دندانتان بمالید.

شربت آبلیمو

شربت آبلیمو برای روز های گرم تابستان بی نظیر است این شربت هم تشنگی را برطرف می کند و هم آب را در بدن نگه می دارد این شربت از شکر و آب و مقداری آبلیمو طبیعی درست می شود.لیمو ترش کیلویی را با قیمت روز از سایت مرکبات ایران خریداری نمایید تا بهترین خرید را داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.