لباس عروس لاکچری در تهران که برای عروس های باردار مناسب است

همه نمی توانند در یک خانواده سلطنتی متولد شوند یا با یک شاهزاده ازدواج کنند.

 اما گاهی اوقات حتی شاهزاده خانم ها به افراد مشهور حسادت می کنند، آنها همچنین زیباترین و گران ترین لباس عروس را دارند.

به عنوان مثال، یک لباس عروس لاکچری در تهران زیبا از خانه مد Givenchy، جایی که کیم کارداشیان در عروسی خود در سال 2014 درخشید.

در ماه می، تقریباً 400000 دلار هزینه خواهد داشت. لباس هایی که ظاهراً کیت میدلتون و گریس کلی برای آن الهام گرفتند، طراح ایتالیایی ریکاردو تیسی – دوست داماد کانیه وست را ایجاد کردند.

این یک سبک کاملاً بسته است و طرفداران ستاره را شگفت زده می کند که به دلیل عشق به لباس های آشکار شناخته شده است.

لباس عروس لاکچری

اما لباس بی عیب و نقص دوخت هنوز هم بر شکل مجلل کیم تأکید می کرد و معرفی یک لباس پارچه توری نازک جلوه ای اغوا کننده اما ظریف پوست برهنه ایجاد کرد. زفیر به تصویر عروس وقار می بخشید و حجاب بزرگ او را واقعاً خیره کننده می کرد.

نظر شما در مورد نیم میلیون دلار چیست این ابزار بسیار زیادی است. معلوم می شود که این حد بالای قیمت ها نیست. 

حتی ستاره‌ها و پرنسس‌ها هم وقتی دیدند این لباس‌های عروس چقدر قیمت دارند، شگفت زده شدند. جالب ترین لباس ها فقط قطعات گران قیمت طراحان معروف و کارهای دستی زیاد نیست. آنها از گلدوزی ساخته شده از فلزات گرانبها ساخته شده اند: طلا، پلاتین و پلاسر تزئین شده با سنگ های قیمتی.

یکی از کارت های قدیمی از این نوع، یک لباس مروارید از Syndicate The Imperial است که در دهه 50 قرن بیستم به صورت متقابل پیوند خورده است.

برخی لباس ها با الماس و سنگ های قیمتی و همچنین کریستال های معمولی گلدوزی شده اند. بنابراین، هزینه ممکن است کمی تکان دهنده باشد.

بنابراین، در سال 2006، در اولین نمایشگاه در دبی، و سپس در ریتز کارلتون لس آنجلس، به همراه طراح رنه اشتراوس از جواهرات خانه جواهرات مارتین کاتز، لباسی را خلق کردند که پر از الماس بود. 

وزن کل آنها 150 قیراط و قیمت لباس 12 میلیون دلار است. تا به امروز، این گران ترین لباس عروس در تاریخ باقی مانده است. فقط برای تظاهرات و نمایشگاه ها استفاده می شد و هنوز منتظر عروسش است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.