مبلمان راحتی روکش شده

کلمه فرانسوی «coucher» که به معنای «دراز کشیدن» است، در قرن چهاردهم در انگلیسی میانه گنجانده شد تا به کلمه «couch» به معنای تخت، جایی برای دراز کشیدن تبدیل شود. امروزه، یک کاناپه مبلمانی است که به اندازه کافی بزرگ است تا روی آن دراز بکشید که بزرگتر از یک صندلی عاشقانه است که برای دو نفر ساخته شده است.

آیا می دانید که تعرفه گذاری خدمات پرستاری شامل چه کسانی میشود و چگونه می توان نسبت به برخوردار شدن از آن نهایت بهره را برد.

به گفته Creators، در اصل، داونپورت تکه‌ای از مبلمان روکش شده را توصیف می‌کند که به اندازه کافی بزرگ باشد که روی آن دراز بکشد که توسط شرکت مبلمان داونپورت در ماساچوست ساخته و نامگذاری شده است. این شرکت که در اواخر دهه 1800 و اوایل قرن بیستم محبوب بود، دیگر در تجارت نیست. آنها کاناپه هایی با ظاهر مربع یا مبل تختخواب شو می ساختند که هر دو را داون پورت می نامیدند. این نام برای تبدیل شدن به یک تعریف عمومی از کاناپه تکامل یافته است، همانطور که Kleenex به نام عمومی “بافت” تبدیل شده است. برای یک نام رسمی‌تر، می‌توانید به کاناپه به‌عنوان «نیم‌نشین» اشاره کنید. پ

ما سعی نموده ایم تا طریقه مصرف زیره سبز برای لاغری شکم را برای شما بیان نماییم و همواره این قبیل محصولات را با تنوع بالا در اختیار شما بگذاریم.

تعریف مبل داونپورت
اگر حالت عادی دارید، مبلمانی که روی آن دراز می کشید یا روی آن می نشینید یک کاناپه است. اگر وارد یک فروشگاه مبلمان درجه یک می‌شوید و می‌خواهید با فضا هماهنگ شوید، می‌توانید از یک مبل بخواهید. برای دقیق تر بودن در هنگام گشت و گذار در یک فروشگاه عتیقه فروشی، از تاجر بپرسید که آیا داونپورت دارد یا خیر. با این حال، اکثر مردم به ندرت بین این اصطلاحات تمایز قائل می شوند و داونپورت نام تجاری اساساً همان مبلمان است.

شایان ذکر است که قیمت مبل راحتی ارزان نیز بسیار مقرون به صرفه است و همواره مشتریان بسیاری را به سوی خود کشانیده است.

ما همچنین سعی داریم طرز تهیه مربای هویج غلیظ را بگوییم و شما با خیالی آسوده نسبت به تهیه آن اقدام نموده و بهترین را داشته باشید.

 • منابع:
  1. Difference Between a Sofa and a Davenport
 • تبلیغات: 
  1. جعبه های کاغذی مخصوص کادو
  2. جیوه قرمز مخصوص کیمیاگری
  3. گونه های مختلف دارچین کدامند؟
  4. قاشق چوبی بزرگ پر از عدس قرمز رایج ترین انواع عدس موجود در ایالات متحده عدس سبز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.