مرکز فروش بهترین لیمو ترش شیراز

بهترین لیمو ترش کشور از آن استان فارس و شهر شیراز می باشد. این شهر و شهر های اطرافش از زمین های حاصل خیزی برای کشت مرکبات می باشد. مراکز فروش متعددی در زمینه ی فروش لیمو ترش شیراز فعالیت می کنند.
از آنجاییکه لیموترش شیراز از لیموترش شهرهای دیگر مرغوب تر و خوش طعم تر می باشد بنابراین فروش این نوع لیمو به مراتب از لیمو های ارقام دیگر بیشتر می باشد شیراز آب و هوا و خاک مساعد برای رشد انواع لیمو ترش دارد این میوه پرخاصیت استفاده فراوانی در آشپزی و سلامت و زیبایی افراد دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کاربرد لیمو ترش در آشپزی

لیمو ترش در تهیه ی یک کباب ترد و خوشمزه خیلی موثر می باشد خاصیت اسیدی لیمو ترش، گوشت مرغ را ترد می کند و سبب می شود مرغ هم زودتر بپزد و هم طعم ترش و خوبی بگیرد.
برای از بین بردن بوی زهم ماهی و مرغ در ابتدا مرغ یا ماهی را با لیمو ترش و نمک و مقداری فلفل سیاه مزه دار می کنند.
استفاده از لیمو ترش کنار ماهی نیز از گذشته مرسوم بوده و دلیل آنهم اینست که آبلیمو ترش سبب هضم بهتر و سریعتر غذاهایی مانند ماهی و گوشت می شود. لیمو خشک عمده را به دو نیم می کنند و کنار بشقاب های سرو ماهی قرار می دهند تا لیمو ترش تازه را روی ماهی بریزند.
چون خواصی که لیمو ترش تازه دارد لیمو ترش مانده ندارد.
انواع سسهای مرغ و سسهای سالاد را با لیمو عمانی در مشهد خوش طعم می کنند. اگر همراه با غذاهای گوشتی آبلیمو تازه را استفاده نمایید سبب می شود که ویتامین ث موجود در لیمو آهن غذاهای گوشتی را سریعتر جذب می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.