هدیه دفتر نقاشی پارچه ای برای میمون های باغ وحش

پدرم که در کودکی کتاب‌های طراحی را با هواپیماها و کشتی‌های جنگ جهانی دوم پر می‌کرد و اکنون یک آبرنگ است، تمام تلاشش را کرد که چیزهایی مانند پرسپکتیو و سایه‌زنی را به من بیاموزد.

اما من متوجه نشدم. اگر ژن هنری وجود داشته باشد، از روی من رد شد و به سختی روی پسر کوچکترم فرود آمد، پسر کوچکترم که اجباراً روی هر تکه کاغذی که پیدا می‌کند، از تکالیف ریاضی گرفته تا رسیدهای فروشگاه، ابله می‌زند چهره‌هایی با شخصیت، ربات‌ها، هیولاها.

شاید این رمان‌های گرافیکی باشد که او به آن علاقه‌مند است عمدتاً دفتر نقاشی پارچه ای یا کشف او در چند سال قبل از Calvin & Hobbes، اما او تصمیم گرفته است که یک کاریکاتوریست باشد و شروع به پر کردن دفترچه‌های خود با خلاقیت‌های کارتونی کرده است.

دفتر نقاشی پارچه ای

بنابراین، به طور طبیعی، وقتی نوبت به جستجوی کتاب‌هایی در مورد طراحی می‌شود، من عقابی هستم. با این حال، چیزی که اخیراً به دنبال آن بوده‌ام.

کتاب‌های طراحی کمتر متعارف و کتاب‌هایی هستند که بچه‌ها را تشویق می‌کنند بدون قوانین یا مراحل (یا فقط چند قانون!) نقاشی کنندبچه‌هایی که عاشق نگه‌داشتن دفترچه طرح یا دفتر هستند، این کتاب ابله سرگرم‌کننده را دوست خواهند داشت.

در داخل، بیش از 100 ایده، اعلان‌های خلاقانه و دستورالعمل‌هایی پیدا خواهید کرد که به بچه‌ها یاد می‌دهند چگونه چیزهای مورد علاقه‌شان را بکشند. آنها در کمترین زمان دفتر خود را با ابله های شایان ستایش پر می کنند!

ایده آل برای هر هنرمند در حال جوانه زدن، Alli Koch بچه ها را از طریق 42 پروژه آسان برای دنبال کردن که به آنها کمک می کند تا مهارت های طراحی و اعتماد به نفس خود را ایجاد کنند، راه می اندازد!

هر درس طراحی کوچک یک راهنمای گام به گام ارائه می دهد، اما همچنین هنرمندان را تشویق می کند تا سبک خود را کشف کنند. در پایان این کتاب، فرزند شما می‌تواند چیزهای سرگرم‌کننده زیادی از کیک‌های کوچک، تک شاخ، کلاه بیسبال، قلعه و خیلی چیزهای دیگر بکشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.