پاستیل خارجی کیلویی که باعث دعوای دو زوج در تهران شد

مایک لینچ، معاون بخش طعم پاستیل خارجی کیلویی ، H&R Florasynth, Inc., Teterboro, NJ، می‌گوید: در شیرینی‌های گامی، طعم‌های مورد استفاده عموماً مصنوعی، یا مصنوعی و طبیعی هستند. و همچنین برای جبران خسارات از طریق مراحل پخت و پز و سرد کردن.

ممکن است 10 تا 15 درصد طعم بیشتر از سطح توصیه شده مورد نیاز باشد.” سطح رطوبت نیز مهم است که درک طعم بیشتری را فراهم می کند.

Ernie Semanski، H&R Florasynth می گوید: «یک موقعیت کلیدی زمانی است که یک قطعه قرمز دارید. “طعم ها باید تغییر کنند تا در یک صمغ رنگی مشخص شود.

برای مثال، یک سایه قرمز شماره 40 باید یک نت گیلاس را ارائه دهد، در حالی که یک سایه تیره تر ممکن است به طعم تمشک دلالت کند.

پاستیل

طعم ها را می توان در صورت لزوم تغییر داد تا عطر را ارائه کند. ترکیب مناسبی از نت‌ها برای طعم داده شده. اخیراً طعم‌های ترکیبی زیادی را نشان داده‌ایم که برای بچه‌ها و بزرگسالان جذاب است، مانند ترکیبات استوایی و توت‌ها.»

به گفته نانسی لاسکی، H&R Florasynth، می توان یک نت گلی به طعم تمشک اضافه کرد تا صمغ قرمز را در یک طعم مشخص کند. او می‌گوید: با طعم‌های ترکیبی، مانند ترکیب گیلاس توت، نت‌های بنزآلدئیدی گیلاس ممکن است با نت‌های گلی تمشک کاهش یابد.

می‌توانید نت‌های گلی را که به شدت از ژل وارد می‌شوند کاهش دهید. عطر و طعم حاصل بدون تعریف از نت‌های بالایی نامتعادل یا غیرقابل تشخیص خواهد بود.

ترکیب طعم‌های گرمسیری نیز ممکن است برای ارائه نت‌های مشخصه قوی نیاز به اصلاح داشته باشد. لازم نیست طعم های گامی خیلی پیچیده باشند، فقط به راحتی قابل تعریف هستند.

به دلیل پایداری، سطوح استفاده کم و هزینه کم، رنگ‌های تایید شده معمولاً برای روشن کردن تصویر آدامس استفاده می‌شوند. چندین رنگ مشتق شده طبیعی نیز استفاده می شود.

بایرون مدکینز، دانشیار شیمیدان، شرکت Warner-Jenkinson, Inc., St. آبی شماره 2 حلالیت کم و پایداری ضعیفی نسبت به pH، نور و گرما دارد. قرمز شماره 3 پایداری نسبتاً کمی در نور دارد و کمتر از pH 3 رسوب می کند.

سبز شماره 3 نسبتاً گران است، به طوری که کام رنگ های آب نبات به پایین می آید. اساساً آبی شماره 1، قرمز شماره 40 و زردهای شماره 5 و 6.”

با این وجود، از آنجایی که این رنگ‌ها رنگ‌های اصلی خوبی هستند، ترکیب این رنگ‌ها سایه‌های رضایت‌بخشی را برای بسیاری از کاربردها ایجاد می‌کند. آبی شماره 1 و قرمز شماره 40 سازگاری خوبی با مواد غذایی دارند، در حالی که رنگ های زرد تا حدودی سازگاری متوسط تری با مواد تشکیل دهنده غذا دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.