پخش عمده لیمو شیرین جهرم

لیمو شیرین یکی از بهترین میوه های پاییزی به شمار می رود که هر ساله بیشترین حجم برداشت و تولید در شهر جهرم صورت می گیرد. آیا با مراکز پخش عمده لیمو ترش لیسبون در این شهر ارتباط مستقیم دارید یا از طریق واسطه های بازار اقدام به خرید می کنید؟
شهرستان جهرم با اختصاص دادن بیش از ده هزار هکتار زمین به کاشت لیمو شیرین و برداشت از درختان ثمرده به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده لیمو شیرین در ایران و بین تمام خریداران انواع مرکبات شناخته شده می باشد.
فروش لیمو شیرین جهرم نه تنها در بازارهای داخلی صورت می گیرید بلکه نمونه های مرغوب و صادراتی به کشورهایی مانند آلمان، روسیه، عراق و افغانستان با نرخ های متفاوت و تعرفه های مصوب ارسال می شوند.
بنابراین می توان نتیجه گرفت که پخش عمده لیمو شیرین از این شهر به سراسر ایران به مراتب بیشتر از فروش جزئی آن است و معمولاً تمامی باغداران محصولات خود را به انباردارها یا سردخانه ها می فروشند و آنها بر حسب نیاز بازار انواع لیمو شیرین بسته بندی شده را به بازارهای مختلف ارسال می کنند.
در این بین ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مراکز پخش عمده لیمو ترش ورقه ای خشک در این شهر جهت خرید ارزان و مقرون به صرفه نمونه های مرغوب لازم و گامی موثر در حذف رفبا از بازار مرکبات خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.