پودر گلپر حس بویایی را به کسانی که قادر به بو کردن نیستند بر می گرداند

گلپر به عنوان پودر برای طعم دادن و طعم دادن به غذاها توصیه می شود. از آنجایی که ریشه آن معطر است، به نوشیدنی های پودری حاصل طعم می بخشد.

چای از پودر گلپر به دست آمده از ریشه آن تهیه می شود. از چای به دست آمده به عنوان مسکن و آرام بخش معده استفاده می شود. اگر طعم چای کمی تند است، می توانید آن را با عسل شیرین کنید.

باز هم، مراقبت از مو با این پودرها برای موهای سالم تر تضمین می شود. Biofex دقیق ترین اطلاعات را در این زمینه به شما ارائه می دهد.

پودر گلپر

روغن گلپر برای مصرف خوراکی مناسب نیست. برای استفاده خارجی مناسب است. به عبارت دیگر با ماساژ دادن و مالیدن آن به صورت کرم روی پوست تاثیر خود را به سالم ترین شکل نشان می دهد.

می توانید با ماساژ دادن درد با پنبه از شر این ناراحتی خلاص شوید. در لیست کسانی که گلپر مصرف می کنند هیچ زن باردار وجود ندارد. هنگام مصرف، انقباضات ایجاد می شود.

خطر بسیار کمی وجود دارد. اغراق در هنگام استفاده توصیه نمی شود. با استفاده مداوم و فشرده می تواند فشار خون را افزایش دهد. باعث بیماری های تنفسی می شود.

معمولاً 3 یا 9 گرم توصیه می شود. مشورت با پزشک در مورد استفاده، تصمیم سالم تری است.

افرادی که در معرض خطر حمله قلبی هستند نباید چای بنوشند. سوال نحوه استفاده از  گلپر مهم است. چون علف فرشته خوراکی نیست. در غیر این صورت باعث مسمومیت می شود. برای افراد دیابتی مناسب نیست زیرا اثر افزایش قند خون دارد.

پس گلپر را از کجا بخریم؟  گلپر با قیمتی که دارد در عطاری ها بسیار گران فروخته می شود . برای این کار، ما وب سایت هایی را توصیه می کنیم که محصولات قابل اعتماد و جدید را می فروشند، مانند www.biofex.com.