چوب ام دی اف سفید هم اکنون پر فروش ترین وسیله در بازار مترو

تخته سه لا نیز یک محصول چوبی مهندسی شده است که با فشار دادن و چسباندن ورقه های روکش چوب به یکدیگر در یک قطعه جامد ساخته می شود.

مانند چوب ام دی اف سفید، تخته سه لا نه تنها در ضخامت های مختلف، بلکه در گریدهای مختلف نیز عرضه می شود، بنابراین شما می توانید برای پروژه خود گزینه مناسب را انتخاب کنید.

در ساخت خانه ها از درجه های پایین تر استفاده می شود. نمرات بالاتر تخته سه لا (درجه لکه، درجه کابینت و غیره) بسیار زیباتر و صاف تر هستند.

بر خلاف MDF، آنها دانه های چوب ثابتی دارند و به طور کلی فاقد سوراخ های گره و سایر عیوب عمده هستند. همچنین می توانید تخته چندلای روکش شده را در گونه های مختلف چوب (به عنوان مثال بلوط، ساپله یا خاکستر) پیدا کنید تا بتوانید ظاهری دقیق برای پروژه خود داشته باشید.

چوب ام دی اف سفید

تخته سه لا که از چند لایه روکش چوب ساخته شده است، یک ماده بسیار قوی برای کار است. مانند ام دی اف آب و مایعات را به سرعت یا به راحتی جذب نمی کند، بنابراین کمتر در معرض آسیب آب است.

از آنجا که یک دانه را حمل می کند، تخته سه لا رنگ پذیر است. که آن را برای کابینت های آشپزخانه، رومیزی ها و سایر پروژه هایی که می خواهید سطح چوبی بزرگ و لکه دار داشته باشید، عالی می کند.

پیچ‌ها را بسیار محکم نگه می‌دارد، زیرا دانه‌های مختلف چوب روی هر لایه، به پیچ‌ها چیزی برای نگه‌داشتن می‌دهد.تخته سه لا نسبت به ام دی اف گرانتر است و البته هر چه عیار آن بیشتر باشد و بسته به نوع چوب قیمت آن افزایش می یابد.

به دلیل لایه‌هایی که روی لبه ظاهر می‌شوند، تخته سه لا باید با نوارهای لبه‌ای آهنی، قطعات چوب یا قالب‌های تزئینی تکمیل شود.

برش کاملا صاف با تخته سه لا نسبت به ام دی اف سخت تر است. برش طرح‌های دقیق به تخته‌لای‌وود سخت‌تر است (پیچ‌شده، اسکالوپ و غیره) زیرا لبه‌ها خرد می‌شوند و لبه‌هایی که لایه‌ها را نشان می‌دهند ممکن است در برخی مکان‌ها دارای فضای خالی باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.